BİR AMBULANS "Sizi Hayata Taşır"

AMBULANS HİZMETLERİ

ORGANİZASYON AMBULANS HİZMETİ

Organizasyonları için ambulans desteği almak isteyen kurum ve kuruluşların talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere organize olan "BİR AMBULANS" firması performansını en iyi şekilde kullanmayı amaç edinir. Nihai hedef, hizmete ihtiyacı olanların hizmeti ihtiyaç anında alabilmesi kalite ve güvenin sağlanmasıdır. Fuar, konser, spor aktiviteleri, bayi toplantısı, yarışmalar, seminerler / sempozyumlar, parti ve özel davetler gibi yerel ve uluslararası organizasyonlarda verilecek sağlık hizmetinin içeriği, organizasyonda bulunacak katılımcı sayısı, yapılacağı yer ve saat aralığı, içeriği vs. gibi ayrıntılı bilgiler doğrultusunda risk hesaplaması yapılarak belirlenmektedir. Organizasyonun risk oranına göre uzman ekip, uluslararası standartlara sahip ambulans ve revir hizmetleri ile size en uygun acil sağlık hizmeti çözümü organize edilmektedir.

Organizasyon Ambulans, kurumsal müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ambulanslarımızın belli bir bölgede hizmet vermek amacı ile konuşlandırılmasıdır. Özellikle şehir merkezinden uzak veya yakınında herhangi bir sağlık merkezi bulunmayan yerlerde yapılan organizasyonlarda etkin şekilde faydalanabilirler.

Her işletme kendi ihtiyaçları doğrultusunda farklı gerekçelerle ambulans kiralama ihtiyacı duyabilir. Alışveriş merkezleri, spor salonları, spor merkezleri, tıp merkezleri, hastaneler, fabrikalar, şantiyeler, Maden arama şantiyeleri veya şehir dışı altyapı inşaatları ve devlet kurumları için ambulans kiralanması mümkündür. Bir Ambulans firması olarak, ambulanslarımızı sağlık personelli veya personelsiz olarak kiralayabilmekteyiz.

Firmamız, araçlarımızın Organizasyon Ambulansı olarak kiralanması durumunda ihtiyaç duyulan hizmetin türüne göre; telsiz ya da telefon gibi haberleşme cihazları, aracın kullanım amacını belirten fosforlu yazı ve işaretler, medikal ekipmanları ve araç takip / navigasyon sistemlerini araca yerleştirmektedir.

Tıbbi Danışmanlık ve Diğer Sağlık Hizmetleri

Tıbbi danışmanlık, sabit nokta ambulansı ve organizasyon ambulans gibi yeni hizmet seçeneklerimiz de özel ambulans kiralama fiyatları kapsamındadır. Müşterilerimizin özel talepleri göz önüne alınarak, hiç bir zarar görmeden gereken sağlık kuruluşlarına nakil edilmesi ana hizmet konularımızdandır. Ambulanslarımız belirtilen adreslere tam zamanında gelmekte ve kiralanan süre boyunca olası bir risk durumuna karşı hazır halde tutulmaktadır.

Sağlık Bakanlığı’nın ilgili yönetmeliklerine uygun hizmet veren Bir Ambulans firması, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak görev yapmaktadır. Tam donanımlı ambulanslarla özel hizmet sunan kuruluşumuz, 1999 yılından bu yana elde ettiği tecrübesini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Organizasyon ambulans hizmetinin uygulanabileği alanlar;
 • Fuarlar
 • Konserler
 • Spor aktiviteleri
 • Bayi toplantıları
 • Yarışmalar
 • Seminerler
 • Sempozyumlar
 • Kongreler
 • Parti Toplantıları
 • Özel davetler
 • Yerel ve uluslararası organizasyonlar
Organizasyon Ambulans Fiyatları

Organizasyon ambulans fiyatları, gidilecek yere ve bulundurdukları donanıma, personelli olup olmadıklarına ve o lokasyonda ne kadar kalacaklarına bağlı olarak değişmektedir. Tüm koşuller risk faktörlerine göre değerlendirilir ve en uygun fiyatlandırma yapılır. En uygun seçenek için Bir Ambulans firması müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.