whatsap

Ambulans Kiralama

Ambulans Kiralama

Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Dizi ve film sahnelerinin içeriklerine göre istediğiniz modelde seçebileceğiniz ambulansları dizi ve filmin uzunluklarına göre günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralayabilirsiniz.

Tecrübeli ve Uzman Kadro

Ambulans içerisinde görev alan sağlık ekiplerimiz güncel ve devamlı olarak eğitilmektedir. Tecrübeli ve uzman sağlık ekiplerinin yanı sıra uydu destekli GPS sistemleri, teknolojik tıbbı donanım ve bakımları periyodik olarak yapılan ambulans araçları ile yaralı ya da hastanın en güvenli ve doğru şekilde müdahale edilip hastaneye yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Film ve dizi çekimlerinizde kullanmak ya da setinizde hazır ambulans bekletmek için çağrı merkezi numarasından ulaşabilir ve bu konularda da detaylı bilgi alabilirsiniz.