whatsap

Özel Ambulans

Özel Ambulans

Dünyada yaşanan sağlık gelişmelerinde özel bir yeri ambulanslar hızlı nüfus artışıyla birlikte önemini her geçen gün arttırıyor. Hastalar için acil tıbbi yardım hayati öneme sahiptir. Hastaneye getirilişle birlikte hastaneden dönüşte de hastaların rahatı ve sağlığı son derece güvenli olmalıdır. Özel ambulanslar ise bu hizmetler için tasarlanmıştır. Özel ambulans hizmeti ise insan sağlığını baz alan, her kesimden hastanın ihtiyacı olan bir sağlık hizmetidir. Özel ambulans hizmetinin herhangi bir alternatifi bulunamamaktadır. Bunun nedeni özel ambulansların donanımlı olması, tecrübeli ve bilgili kişiler tarafından hastaların nakil işlemlerinin yapılmasını gerektirmesidir.

Özel Ambulansın Özellikleri Nelerdir?

İnsan sağlığı söz konusu olduğunda gerekli tüm donanımsal özelliklere sahip olan özel ambulanslar ile hastalar güven ve rahat içinde nakil işlemleri yapılır.

Özel ambulansların sundukları hizmet 112 acil ambulansların hizmetiyle aynıdır. Özel ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır.

Özel ambulanslar hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Akabinde en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işlemini gerçekleştirir.

Özel ambulansların normal ambulanslardan ayırt edici yanlarından biri ise araçların yeni model olması ve donanımlarının daha yüksek olmasıdır. İç donanımı ve ekipmanları bakımından kaliteli ve geniş bir hizmet sunumu gerçekleştirir.

Özel ambulanslar özel nakil hizmetiyle hastalara gerekli konforu sunmaktadır. Sağlık kuruluşu yerine hastanın gitmeyi isteyeceği lokasyona götürebilmektedir.

Bu gibi hizmetler nedeniyle özel ambulanslar oldukça sık tercih edilmektedir.

Özel Ambulans Kiralama

Özel ambulans kiralama hizmeti özellikle işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Özel işletmeler ihtiyaçları doğrultusunda iş yerlerinde özel ambulans bulundurmaktadır. Özellikle alışveriş merkezleri, spor salonları, fabrikalar, tıp merkezleri ve iş niteliği riskli olan işletmeler özel ambulans hizmeti sunmaktadır. Çalışanların veya müşterilerin gerekli sağlık hizmetini gerçekleştirebilmek için işletmeler özel ambulans kiralama işlemi ile kaliteli ve güvenli bir iş prensibi gerçekleştirmektedir.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Özel ambulans firmaları rutin olarak denetime tabii olan özel kurumlardır. Sağlık Bakanlığı ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen şartlara uygun olan tüzel veya gerçek kişiler ambulans servisi uygunluk belgesi almaya hak kazanırlar. Gerekli donanım ve ekip tamamlandığında ise firmalar hizmet verebilirler. Özel ambulans firmalarında kalite ve güven ön planda tutulmalıdır. İstanbul Bir Ambulans olarak kalite ve güven politikamızdan ödün vermeden sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafında ambulans servisi uygunluk belgesine sahiptir. Tam donanımlı ekip ve teçhizatla sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Özel Ambulans İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa Yakası özel ambulans ihtiyaçlarınıza firmamız hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Ambulanslarımız İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinde konumlandırılarak sizlere hızlı ve güvenilir hizzmet sunmaktadır. İstanbuldan tüm Türkiye genelinde son model ambulans filomuz ile hasta transferleri sağlamaktayız. Talebinize en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız , aynı zamanda diğer illerden İstanbul'a transferi sağlayacak hastalarında taleplerine cevap vermektedir.

İstanbul Bir Özel Ambulans Servisi

İstanbul Bir Ambulans; Bir şirketler grubu kuruluşudur. Bir şirketler grubu geniz hizmet yelpazesi ile sağlığın her alanında sizlere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bunların en başında gelen osgb, sağlık taraması, labaratuar ve ambulans hizmetidir. 81 il genelinde şubelerimiz ve uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bir Şirketler Grubu olarak hizmet ağımıza talep olması nedeni ile Bir Ambulans Sağlık Hizmetleri San. Tic. LTD. ŞTİ. firmamızı da ekleyerek sizlere 2018 yılı itibari ile Türkiye genelinde özel ambulans hizmetleri sunmaktayız. Bir çok projeye imza atmış olan firmamız her geçen gün hizmet ağını ve ambulans filosunu geliştirerek hizmetlerine devam etmektedir.  İşiniz ve Sağlığınız Bir'e Emanet.