whatsap

Hakkımızda

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cuma
    9:00 - 23:00
  • Cumartesi
    9.00 - 23:00
  • Pazar
    9.00 - 23:00
Özel Ambulans Hizmetleri

Özel Ambulans, Hasta Nakil, Kiralık Ambulans Hizmetleri

Hakkımızda

Bir Ambulans

Sağlık sektörünün öncü ismi Bir Ambulans Türkiye genelinde hizmet veren bir firmadır. Üst düzey donanıma, ekipmana ve personele sahip bir kuruluştur.

İnsanların sağlığını korumak (organizasyonlarda sağlık noktaları oluşturarak sağlık tedbir hizmeti vermek), (Revirlerde gerekli donanım ve deneyimli personeller ile yerinde müdahale ve ambulans hizmeti vermek).

Hasta ve yaralılar için gerekli Hasta Nakil Ambulans ve Özel Ambulans hizmeti Sunarak. Diledikleri sağlık kuruluşuna naklini gerçekleştirmek ve gerekli tedavilerini sağlamak için kurulmuş bir firmadır.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Özel ambulans firmaları rutin olarak denetime tabii olan özel kurumlardır. Sağlık Bakanlığı ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen şartlara uygun olan tüzel veya gerçek kişiler ambulans servisi uygunluk belgesi almaya hak kazanırlar. Gerekli donanım ve ekip tamamlandığında ise firmalar hizmet verebilirler. Özel ambulans firmalarında kalite ve güven ön planda tutulmalıdır. İstanbul Bir Ambulans olarak kalite ve güven politikamızdan ödün vermeden sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafında ambulans servisi uygunluk belgesine sahiptir. Tam donanımlı ekip ve teçhizatla sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Özel Ambulans İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa Yakası özel ambulans ihtiyaçlarınıza firmamız hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Ambulanslarımız İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinde konumlandırılarak sizlere hızlı ve güvenilir hizzmet sunmaktadır. İstanbuldan tüm Türkiye genelinde son model ambulans filomuz ile hasta transferleri sağlamaktayız. Talebinize en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız , aynı zamanda diğer illerden İstanbul'a transferi sağlayacak hastalarında taleplerine cevap vermektedir.

İstanbul Bir Özel Ambulans Servisi

İstanbul Bir Ambulans; Bir şirketler grubu kuruluşudur. Bir şirketler grubu geniz hizmet yelpazesi ile sağlığın her alanında sizlere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bunların en başında gelen osgb, sağlık taraması, labaratuar ve ambulans hizmetidir. 81 il genelinde şubelerimiz ve uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bir Şirketler Grubu olarak hizmet ağımıza talep olması nedeni ile Bir Ambulans Sağlık Hizmetleri San. Tic. LTD. ŞTİ. firmamızı da ekleyerek sizlere 2018 yılı itibari ile Türkiye genelinde özel ambulans hizmetleri sunmaktayız. Bir çok projeye imza atmış olan firmamız her geçen gün hizmet ağını ve ambulans filosunu geliştirerek hizmetlerine devam etmektedir.  İşiniz ve Sağlığınız Bir'e Emanet.

Biz - Kimiz